Blog - Tłumacz przysięgły języka chorwackiego i serbskiego

Profesjonalne tłumaczenia

Lista Referencji

Lista Referencji

Apro Polska Sp. z o.o. Jesteśmy firmą projektową działającą w branży cukrowniczej. Z panem Jędrzejem Heydukiem współpracujemy od 2008 r. do chwili obecnej (marzec 2020 r.) w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych na język chorwacki oraz serbski. Z usług pana Jędrzeja Heyduka jako tłumacza języka chorwackiego i serbskiego korzystamy na.

Czy zawód tłumacza to przeżytek?

Czy zawód tłumacza to przeżytek?

Pytanie to zadaję sobie już od pewnego czasu i nieodmiennie dochodzę do wniosku, że powoli niestety tak… Branża tłumaczeń jest niesłychanie podatna na innowacje technologiczne. W dziedzinie tłumaczeń ustnych człowiek trzyma się mocno dzięki osiągom swojego dobrze wytrenowanego mózgu, jednak w dziedzinie tłumaczeń pisemnych sytuacja nie wygląda różowo. Tłumaczenie maszynowe.

Tłumacz przysięgły języka chorwackiego i serbskiego Jędrzej Heyduk

Tłumacz przysięgły języka chorwackiego i serbskiego Jędrzej Heyduk

Drogi Czytelniku! Nazywam się Jędrzej Heyduk i zamierzam poprowadzić ten skromny blog dzieląc się zdobytym doświadczeniem i posiadana wiedzą. Przedmiotem mojej działalności jest tłumaczenie na język chorwacki oraz tłumaczenie na język serbski.     Od niemal 20 lat działalność tę prowadzę jako tłumacz przysięgły języka chorwackiego i tłumacz przysięgły języka serbskiego. Oprócz tego, że wykonuję tłumaczenia przysięgłe (zwane poprawnie.