Tłumacz przysięgły języka chorwackiego – Nowa Referencja
Smiling businesswoman having an idea

Tłumacz przysięgły języka chorwackiego – Nowa Referencja

Jako Tłumacz przysięgły języka chorwackiego otrzymałem referencje za wieloletnią owocną współpracę

Pozytywną opinie napisała firma Apro Polska Sp. z o.o.

 

“Jesteśmy firmą projektową działającą w branży cukrowniczej. Z panem Jędrzejem Heydukiem współpracujemy od 2008 r. do chwili obecnej (marzec 2020 r.) w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych na język chorwacki oraz serbski. Z usług pana Jędrzeja Heyduka jako tłumacza języka chorwackiego i serbskiego korzystamy na wszystkich etapach naszej pracy:

 • począwszy od działań zmierzających do pozyskiwania klientów (uczestnictwo w imprezach wystawienniczych, wizyty studyjne),
 • poprzez negocjacje handlowe,
 • tłumaczenie pisemne tekstów umów,
 • uzgodnienia projektowe,
 • tłumaczenie podczas wykonawstwa prac u klienta (inwentaryzacje, nadzory, montaże),
 • tłumaczenie dokumentacji projektowej,
 • prezentacja rozwiązań projektowych,
 • a także podczas kontaktów z inwestorami.

Z wszystkich tych zadań pan Heyduk jako tłumacz wywiązywał się wzorowo, dzięki bardzo dobrej znajomości języka chorwackiego i serbskiego, w tym także specjalistycznej terminologii oraz dzięki predyspozycjom osobistym.

Tłumaczenia pisemne zawsze wykonuje nienaganie i w uzgodnionym terminie, w przypadku tłumaczeń ustnych łatwo nawiązuje dobry kontakt z rozmówcą i przyczynia się do stworzenia przyjaznej atmosfery.

Podczas ponad dziesięciu lat współpracy pan Heyduk przetłumaczył na język chorwacki oraz serbski kilkanaście projektów technologicznych, budowlanych, elektrycznych i automatycznych z dziedziny cukrownictwa, gorzelnictwa, oczyszczania ścieków i energetyki. Największym projektem jaki dla nas przetłumaczył pan Heyduk był projekt ideowy biologicznej oczyszczalni ścieków dla cukrowni w Županji (Chorwacja) liczący kilkaset stron objętości oraz podobny objętościowo projekt wykonawczy chłodni wody barometrycznej dla tejże cukrowni. W obu przypadkach była to dokumentacja przetłumaczona z języka polskiego na chorwacki, która następnie posłużyła inwestorowi do uzyskania niezbędnych pozwoleń i na podstawie której chorwackie firmy projektowe opracowały kolejne szczeble projektów.

Podczas naszej kilkunastoletniej obecności na rynku chorwackim i serbskim Pan Jędrzej Heyduk za sprawą adekwatnego tłumaczenia i wysokiej kultury osobistej godnie reprezentował naszą markę w kontaktach z chorwackimi i serbskimi kontrahentami, dlatego z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi Pana Jędrzeja Heyduka polskim przedsiębiorcom prowadzącym interesy na terenie Chorwacji i Serbii.

Dodaj komentarz

Zamknij
 • Upuść pliki tutaj lub
  Accepted file types: pdf, doc, docx, ppt, pptx, pps, ppsx, odt, txt, xls, xlsx, zip, rar, 7z, csv, rtf, jpg, jpeg, png.
  • This field is for validation purposes and should be left unchanged.