Tłumaczenia specjalistyczne i przysięgłe

język chorwacki i serbski

Wsparcie fachowe dla polskich przedsiębiorców na rynku
chorwackim, serbskim, bośniackim i czarnogórskim

Tłumaczenia specjalistyczne i przysięgłe

język chorwacki i serbski

Wsparcie fachowe dla polskich przedsiębiorców na rynku
chorwackim, serbskim, bośniackim i czarnogórskim

  • Zakres Usług

Zajmuję się wykonywaniem tłumaczeń pisemnych i ustnych (konsekutywnych)  w parach językowych: polski ⇒ chorwacki/serbski oraz odwrotnie. Dla języków chorwackiego i serbskiego jestem tłumaczem przysięgłym i mogę wykonywać tłumaczenia uwierzytelnione (tzw. przysięgłe). Należy pamiętać, że języki chorwacki i serbski mają status języków urzędowych również na terenie Bośni i Hercegowiny, zaś w Czarnogórze (Montenegro) język serbski i język chorwacki są dopuszczone na mocy konstytucji do użytku urzędowego.

Oprócz tego mogę również wykonać tłumaczenia nieuwierzytelnione z języka bośniackiego i czarnogórskiego oraz w drugą stronę.

Nie zajmuję się pośrednictwem i tłumaczeniem na wszystkie języki świata. Oferuję tylko te usługi, które mogę wykonać samodzielnie (za wyjątkiem usług korekty native speakera, o czym niżej) i za jakość których mogę zaręczyć. W przypadku większych projektów o krótkim terminie wykonania posiadam grono zaprzyjaźnionych i sprawdzonych tłumaczy, za rzetelność których mogę ręczyć i we współpracy z którymi mogę wykonać nawet duże projekty w niedługim terminie.

Dla najbardziej wymagających klientów przewidziałem usługę korekty tłumaczenia przez native speakerów, czyli rodzimych użytkowników języków serbskiego i chorwackiego. Korzystając z tej usługi uzyskujecie Państwo gwarancję poprawności językowej, co jest bardzo istotne w przypadku tekstów przeznaczonych do publikacji.
 

Oprócz usług tłumaczeniowych oferuję również usługi przeznaczone dla biznesu, polegające na kojarzeniu partnerów biznesowych, wyszukiwaniu przetargów i pomocy we wchodzeniu na rynki krajów byłej Jugosławii lub lokowania tam swoich produktów.

Zamknij
  • Upuść pliki tutaj lub
    Accepted file types: pdf, doc, docx, ppt, pptx, pps, ppsx, odt, txt, xls, xlsx, zip, rar, 7z, csv, rtf, jpg, jpeg, png.
    • This field is for validation purposes and should be left unchanged.